Діти допомогали садівнику обкопувати дерева.Дівчатка обкопали 9 дерев,а хлопчики -на 6 дерев

більше.Скільки дерев залишилось обкопати дітям,якщо їм доручили обкопати 30 дерев?

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Никита.

Ответ:

Відповідь: 6.

Пошаговое объяснение:

1) Обкопали хлопчики 9+6=15

2) Разом діти обкопали 15+9=24

3) Залишилось обкопати 30-24=6.