11 Розв'яжи задачу. - Діти допомагали садівнику обкопувати дерева. Дівчатка обко- пали 9 дерев, а

хлопчики на б дерев більше. Скільки дерев залишилося обкопати дітям, якщо їм доручили обкопати 30 дерев? 3

Ответы на вопрос

Отвечает Дурнас Марія.

Ответ:6

Пошаговое объяснение:9+6=15 деревьев обкопали мальчики

9+15=24 дерева обкопали девочки и мальчики вместе

30-24=6 деревьев осталось обкопать