Знайдіть нсд чисел 42 і 420 срочно умоляю


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

розкласти 42 і 420 на прості множники;

42=2* 3* 7

420=2* 2* 3* 5 *7

виписати всі спільні прості множники в знайдених розкладах і обчислити

їх добуток.

НСД(42; 420)= 2*3*7=42