7. Әріптердің орнына бағандағы сандарды кезекпен қойып, ернестер құрап жаз. Олардың мәнін тап.35

+b+ 7 +11712181314365​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Артём.

Ответ:

35+11+7=53

35+7+7=56

35+12+7=54

35+18+7=60

35+13+7=55

35+3+7=45

35+65+7=107