Один із суміжних кутів на 22° менше від другого .Знайдіть градусну міра цих кутів​ ОООООЧЕНЬ

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Митришкина Машуня.

Ответ:

1 кут - 79 градусів, 2 кут - 101 градус

Пошаговое объяснение:

Сума суміжних кутів = 180 градусів.

Менший кут позначимо як "х", тоді більший "х + 22". Складаємо рівняння:

х + х + 22 = 180

2х = 180 - 22

2х = 158

х = 158 : 2

х = 79

1 кут = 79 градусів

2 кут = 79 + 22 = 101 градус