Пропорцияның белгісіз мүшесін табыңдар срочнооо 1) х÷8/9=

3:42)х÷2,8=5÷73)12÷7=9÷х4)6,5÷5,2=х÷85)4,5÷3,6=х÷46)15÷4=х÷1 1/3​

Ответы на вопрос

Отвечает Құлымшин Данияр.

Пошаговое объяснение:

1)9х/8=3/4

36х=24

х=2/3

2)5х/14=5/7

х=2

3)12х=63

х=21/4