Пропорцияның белгісіз мүшесін табыңдар 11/33=2/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Великанова Рената.

алты шығуы керек

Пошаговое объяснение:

мысалы 11/33=2/х

33*2=66

66:11=6