Знайти значення виразу 2a+3, якщо a корінь рівняння 5(x-1,2)-3x =2 a)11 б)10 в)13 г)0 БУДЬ ЛАСКА

❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Илья.

Ответ:

а) 11

Пошаговое объяснение:

5(х-1,2)-3х=2

5х-6-3х=2

2х=2+6

х=8:2

х=4

2а+3, при а=4

2*4+3=11

Отвечает Ашрапов Хамит.

Ответ:

11

Пошаговое объяснение:

5(x-1,2)-3x =2

5х- 6-3х= 2

5х-3х= 2+6

2х= 8

х= 8 :2

х= 4

Отже корінь рівняння буде - 4

Отже а = 4  

Знайдемо значення виразу

2а+3= 2* 4+3= 8+3=11

Відповідь : 11