Быр китапта 20бет екыншысынде 12бет бар Куныне 4беттен окылса осы екы китапты неше күнде окып

бытыруге болады​

Ответы на вопрос

Отвечает Медяник Алексей.

Ответ:

8 куне

Пошаговое объяснение:

20+12=32/4=8 поставь лайк мне