Үйге қыстық отынды Олжас пен Мағжан 10 күнде, Мағжанмен Жандос 15 күнде, ал Олжас пен Жандос 18

күнде дайындайды .Үйге қыстық отынды Олжас неше күнде ,Жандос ,Мағжан неше күнде дайындайды

Ответы на вопрос

Отвечает Смык Елизавета.

Х - Олжастың жылдамдығы
у - Мағжанның жылдамдығы
z - Жандостың жылдамдығы

(x+y)*10=1 (1)
(y+z)*15=1 (2)
(x+z)*18=1 (3)

10х+10у=1
15у+15z=1
18х+18z=1