Маємо кут α = 60°, який утворює промінь OA з додатною піввіссю Ox. Довжина відрізка OA = 54.

Визнач координати точки A

Ответы на вопрос

Отвечает Мартова Анастасия.

Ответ: А(27; 27√3)

Объяснение:

"Имеем угол α = 60°, который образует луч OA с положительной полуосью Ox. Длина отрезка OA = 54. Определи координаты точки A."

***************************

Длина отрезка в координатной плоскости определяют по формуле:

 Катет, лежащий против угла в 30* равен 1/2 гипотенузы.

ОхА=(1/2)*54=27.

По теореме Пифагора ОуА²=ОА²-ОхА²=54²-27²=2916-729=2187.

ОуА=27√3.

**********************

На украинском:

Довжина відрізка в координатній площині визначають за формулою: Катет, що лежить проти кута в 30 * дорівнює 1/2 гіпотенузи. ОхА=(1/2) * 54=27. За теоремою Піфагора ОуА2=ОА2-ОхА2=542-272=2916-729=2187. ОуА=27√3.