Маємо кут α = 60°, який утворює промінь OA з додатною піввіссю Ox. Довжина відрізка OA = 66.

помогите пж, я 9 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Бережной Денис.

Ответ:

Объяснение:

  Опустимо із точки А перпендикуляр на вісь Ох . Одержимо на

 осі Ох точку  В .  ΔАОВ - прямокутний , у якому ОА = 66 , ∠АОВ =60°.

  Маємо  ОВ = 1/2 ОА = 1/2 *66 = 33 , бо ∠ А = 30° ;  sin60° = AB/OA ;

  AB = OA sin60° = 66 * √3/2 = 33√3 . Отже,  ОВ = 33 ; AB =  33√3 .

 # Пиши чітко , що треба знайти .