Ек и китапта 255 бет бар.Бала күнде бирдей бет оқи отырып,биринши китапты 10 күнде ,ал екінші

китапты 7 күнде оқып шықты . Әр китапта неше бет бар? напишите шешеуин пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.
10-7=3
255:3=85
85×10=850
85×7=595