7. Одна жінка принесла на ринок продавати горіхи, яких було більше ніж 140, але менше ніж 250.

Відомо, що горіхи можна розкласти в купки по 5, по 6 і по 8 горіхів. Скільки горіхів принесла жінка на ринок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курочкина Злата.

Відповідь:  если можна роскласть по 5 то число будет заканчиватся на 0 або на 5 смотря сколько купок.

Може бути 145, 150, 155, 160, і так дальше.

потрибно знайти таке число щоб воно ділилося на 5, 6, 8.

І Я знайшов це число це-(240) воно ділиться на 8, 6, 5.

1)Якщо роскласти 30 купок по 8 то разом там 240 горіхів можна перевірити 30*8=240(г)

Чому імено такий приклат, а не 8*30=240? Томущо 8 повторяеться 30 разив.

2)таксамо: 240:6=40(г)

перевірка:40*6=240(г)

3)240:5=48(г)

перевірка:48*5=240(г)

От і все пояснення капец яке..

Відмідь буть ласка, як найкраще.