3. Өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтап, олардың мәнін тап.а) 26 + 12 : 6200 -7.2(130 -

25) : 22 (116 - 112)5. 4 + 36:912 - 4 + 2 3ә) 24:4 - 418: 62630 - 120 + 240630 - (120 + 240)(14 + 6) : 2 + 560200 +4 - (2 + 3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Ә)630-120+240=800

630-(120+240)=270

(14+6)/2+560=570

200+4-(2+3)=199