Маленька коробка вміщує 12 олівців, а велика 18 олівців. Оля може розкласти всі свої олівці як у

маленькі коропки, так і у великі. скільки олівців у Іри, якщо їх більше ніж 57, але менше ніж 80

Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Ксения.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

12=2*2*3

18=2*3*3

Нод 12 и 18 = 2*2*3*3=36

36 нам не подходит по условию

36*2=72 карандаша у Ирины

Проверка

72:12=6

72:18=4