Коли сливи розклали на 36 тарілок,по 12 слив у кожній, залишилося ще 7 слив.Скільки всього було

слив?

Ответы на вопрос

Отвечает Камкиа Сара.

Ответ:

439

Пошаговое объяснение:

36×12+7=439(слив)

Отвечает Имельбаева Эльвиночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36*12=432 сливи на 36 тарілках

432+7=439 слив всього