. Оленка 1 дня помила 6 тарілок, 2 дня – 10 тарілок, а 3 дня – 11 тарілок. Скільки в середньому

тарілок миє Оленка кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жолудь Екатерина.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

1) 6+10+11=27 (тарілок)-всього

2) 27:3=9 (тарілок)

відповідь: в середньому Оленка миє 9 тарілок.

Отвечает Садреева Эльмира.

Ответ:1д-6 т

2д-10т

3д-11т

в середньому- ?

Розв'язання

1)6+10=16(т) помила Оленка за 20дні

2)16+11= 27(т) помила за 3 дні

3) 27:3=9 (т) в середньому в 1 день миє Оленка

Відповідь 9 т

Пошаговое объяснение: