Першого дня туристи пройшли 5.2 км, що на 0.5 км більше, ніж другого дня, і на 10% менше, ніж

третього дня. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Никита.

Ответ:

15,62

Пошаговое объяснение:

5,2-0,5=4,7-второго дня

5,2+0, 52=5,72-третього дня

5,2+5, 72+4, 7=15,62-встого