Першого дня туристи пройшли 12,7 км, другого дня та 0,8 км більше, ніж першого, а третього 6,8 км

менше, ніж другого. Скільки кілометрів пройшли туристи за 3 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Татьяна.

Ответ:

12.7+0.8=13.5

12.7+13.5=26.2

26.2+6.7= 32.9

Пошаговое объяснение: