4.Першого дня туристи пройшли 15,1 км, що на 8,5 км менше, ніж вони пройшли другого дня, і на 5,2

км більше, ніж третього. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні? Срочно !!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Скороходова Даша.

Ответ:

1)15,1+8,5=23,6км  було пройдено  другого дня

2) 15,1-5,2=9,9 км пройдено третього дня

3) 15,1+23,6+9,9=48,6 км  було пройдено за три дня

Відповідь: за три дня пройдено 48,6 км

Пошаговое объяснение: