.Першого дня туристи пройшли 12,7 км, другого дня – на 0,8 км більше, ніж першого, а третього –

на 6,8 км менше, ніж другого. Скількикілометрів пройшли туристи за три дні?пишіть те що знайшли у діях!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Марина.

Ответ:

32.9 км

Пошаговое объяснение:

1) 12.7+0.8=13.5 (км.) - за 2 день;

2) 12.7+13.5=26.2 (км.)  - 1 та2 дня разом;

3) 26.2+6.7= 32.9 (км.) - пройшли туристи за три дні