Знайди значення х, при якому правильна рівність х/6=7/12+1/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х/6=7/12+1/12

Х/6=8/12

Х/6=2/3

3х=6*2

3х=12

Х=12:3

Х=4