брат може зібрати всю суницю з грядки за 5 годин а сестра за 8 яку частину вони зберуть за 1 годину

працюючи разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/5+1/8=(8+5)/40=13/40  за 1 годину працюючи разом