Брат може зібрати всі суниці з грядки за 5 год, а сестра - за 8 год. Яку частину врожаю вони

зберуть за 1 год, якщо працюватимуть разом? За 3 год спільної роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчук Олександр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай вся суниця будн ціла частина, тобто 1, тоді отримаємо частину суниці яку збере брат за 1 годину

 1 : 5 = 1/5

а сестра за годину:

 1 : 8 = 1/8

Знайдемо  яку частину врожаю вони зберуть за 1 год, якщо працюватимуть разом:

1/5 + 1/8 = (8+5)/40 = 13/40

Зберуть за 3 год спільної роботи:

4) 13/40*3 = 39/40