Знайти двозначне число, яке при діленні на свою цифру одиниць, дає в остачі цифру десятків, а в

частці цифру одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Глеб.

Ответ:

89:9= 9 ( ост. 8)

Пошаговое объяснение:

Число 10x+y

(10x+y) : y= y (ост. x)

10x+y=y•y+x, x<y

y²-y =9x

перебираємо значення:

y x

1 0

2 2/9 не ціла

3 6/9 не ціла

...

8 65/9

9 8 число 89

Якщо що то за буде написано неправильно на українському, то винен перекладач. (Я просто з Росії)

Якщо це ще український...