Відділ технічного контролю перевіряє виріб на стандартність. Імовірність того, що виріб

стандартний, дорівнює 0,95. Знайти ймовірність того, що з двох перевірених виробів тільки один стандартний.

Ответы на вопрос

Отвечает Ябыкова Алина.

Ймовірність того, що виріб не стандартний , дорівнює 1-0,95 = 0,05.

За формулою Бернуллі

P = C(1;2) * p * q = 2 * 0,95 * 0,05 = 0,095