Троє друзів збирали гриби. Перший зібрав41% усіх грибів, другий 14% а третій решту 90 грибів.

Скільки всього грибів вони зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Ника.

Ответ:

200 грибов

Пошаговое объяснение:

Всего собрали 100%

1) 100%-41%-14%=45% собрал третий.

2)Пропорция

45%-90гр.

14%-х гр.

Х=14*90/45=28 грибов собрал второй друг.

3) пропорция

45%-90гр

41%-х гр.

Х=41*90/45=82 гриба собрал первый участник.

4) 82+28+90=200 грибов собрали трое друзей.