6;27;42; сандарынын ең үлкен бөлгішін табындар​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алена.

Ответ:

6=2×3

27=3×3×3

42=2×3×7

Ответ: 3

Удачи!

Пошаговое объяснение: