1) У колекції Ігоря 77 мультфільмів, а у Михайла на 30 мультфільмів менше. Скільки мультфільмів у

Михайла? 2)В сад прилетіли бджоли і джмелі. Джмелів було 45, а бджіл на 3 більше. Скільки бджіл прилетіло в сад? Обчисли периметр трикутника, якщо довжина кожної сторони дорівнює 8 дм. Відповідь: периметр трикутника дорівнює __дм

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

1.1)77-30=47 мультфільмiв

2.1)45+3=48 бджіл

3.1)8*3=24(дм)

Відповідь: 24 дм