Пташки прилетіли кормитися в україну! першого дня невідомо! другого дня в два рази більше ніж

першого а 3 дня прилетіло в двічі меньше чім першого дня. Скільке пташок прилетіло кожного дня,якщо за 3 дні прилетіло 252

Ответы на вопрос

Отвечает Кон Владислав.
Х пташок- прилетіло в перший день, х*2 пташок - прилетіло на другий день, х:2 пташок - прилетіло на третій день. Х+2х+х:2=252. 3х+х:2=252. Х*3,5=252. Х=72 пташок - 1 день. 72*2=144 - 2 день 72:2=36 пташок - 3 день