На стоянці було припарковано автомобілі , двоколісні та триколісні мотоцикли . Всього 45

транспортних засобів , які мають разом 115 коліс . Триколісних мотоциклів було в два рази менше ніж двоколісних . у відповідь запишіть скільки на стоянці було автомобілів​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафин Муслим.

Пусть х - трёхколёсные мотоциклы, тогда

2х - двухколёсные мотоциклы

45 - (х + 2х) = (45 - 3х) - автомобили

Всего 115 колёс. Уравнение:

3 · х + 2 · 2х + 4 · (45 - 3х) = 115

3х + 4х + 180 - 12х = 115

7х - 12х = 115 - 180

-5х = -65

х = -65 : (-5)

х = 13 - трёхколёсные мотоциклы

2х = 2 · 13 = 26 - двухколёсные мотоциклы

45 - 3х = 45 - 3 · 13 = 45 - 39 = 6 - автомобили

Вiдповiдь: на стоянці було 6 автомобілів​.

Проверка:

3 · 13 + 2 · 26 + 4 · 6 = 39 + 52 + 24 = 115 - всего колёс.