довжина сторін паралелограма відносяться як 4:7,а його периметр дорівнює 88см.знайдіть сторони

паралелограмма.help!

Ответы на вопрос

Отвечает Латухина Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х, тоді відношення частин 4х і 7х.

Складемо рівняння:

2(4х+7х)=88  

22x=88

x=4

Тоді, одна сторона дорівнює 4х=4*4=16 см, а друга 7х=7*4=28 см

Отвечает Куцубей Аня.

Ответ:

стороны параллелограмма равны 16см и 28см

Пошаговое объяснение:

4х - одна сторона

7х другая сторона

2 (4х+7х)=88

4х+7х= 44

11х = 44

х=4

4х= 16см - одна сторона

7х=28см - другая сторона