на першому складі 359126 т, зерна, що на 15139 т більше ніж на другому. скільки тон зерна на двох

складах разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ева.

Ответ:

1)359126+15139=374 265

2)374 265+359126=733 391

Отвечает Еникеева Таисия.

Ответ:1.359126+15139=374265

2.374265+359126=733391

Пошаговое объяснение: