На трьох складах зберігається разом 1250 т вугілля. На другому складі — в 3 рази більше, ніж на

третьому, а на першому — на 350 т менше, ніж на другому і третьому складах разом. Скільки тонн вугілля зберігається на кожному складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на третьому складі- х т вугілля, тоді на другому складі - 3х т, а нп першому х+3х-350. Складемо рівняння:

х+3х+х+3х-350= 1250

8х=1250+350

8х= 1600

х= 200 т вугялля на третьму складі

3х=3*200= 600 т на другому складі

х+3х-350=200+3*200-350=450 т на першому складі