На трьох складах зберігається разом 650т вугілля. На другому складі - на 150т вугілля менше, ніж на

першому, а на третьому - вдвічі більше, ніж на другому. Скільки тонн вугілля є на кожному складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Антон.
Пусть на 1 складе - х т
тогда на 2 - (х-150) т,
а на 3 - (2*(х-150))=(2х-300) т 
1) составим уравнение:
х+(х-150)+(2х-300)=650
х+х-150+2х-300=650
х+х+2х=650+150+300
4х=1100
х=1100:4
х=275 (т) - на 1 складе 
2) 275-150=125 (т) - на 2 складе
3) 125*2=250 (т) - на 3 складе