02) За 3 рейси 2 човнярі перевезли через річку 36 па- сажирів. Скільки пасажирів перевезе 1

човняр за 7 рейсів,якщо човнярі щоразу перевозять ту саму кількість людей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)36:2=18(пас.)-перевозить один човняр

2)36:3=12(пас.)-перевозить один човняр за один рейс

3)12*7=84(пас.)-перевозить один човняр за 7 рейсів

P.s.пас.-пасажирів