СРОЧНО! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА за 3 рейси 2 човнярі перевезли через 36 пасажирів. Скільки пасажирів

перевезе 1 човняр за 7 рейсів, якщо човнярі щоразу перевозять ту саму кількість людей?

Ответы на вопрос

Отвечает Майский Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)36:2=18(пас.)-перевозить один човняр

2)36:3=12(пас.)-перевозить один човняр за один рейс

3)12*7=84(пас.)-перевозить один човняр за 7 рейсів

P.s.пас.-пасажирівОтвет:

Пошаговое объяснение:

ааааааааааа

1 0