У дендрологічному парку "Софіївка" екскурсійний електромобіль за два рейси перевіз 12 пасажирів.

Скільки пасажирів перевезе цей електромобіль за 6 рейсів, якщо кожного рейсу перевозитиме однакову кількість відвідувачів? * (4 класс )

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 : 2 = 6 (чел) - перевёз за 1 рейс

2) 6 * 6 = 36 (чел) - перевезёт за 6 рейсов

Ответ: 36 человек