Знайдіть значення виразу А) 2/9×(9/2×4)Б) ( 1/5×3 1/3)×5В) (11/25 ×0,37)×0,25/11Г)

7×3/5×1/7×5/3Д)0,2×(2,71×5)Е) ( 2 1/3×5/17)×3/17PS. цей знак / використовувала як лінію дрібу​

Ответы на вопрос

Отвечает Аль-Агабани Никита.

Відповідь:

А) \frac{2}{9} *\frac{9}{2}*\frac{4}{1}  =\frac{4}{1} =4

Б) \frac{1}{5} *\frac{5}{1} *3\frac{1}{3} =3\frac{1}{3}

В) \frac{11}{25} *\frac{25}{1100} *0,37=\frac{0,37}{100} =37

Г) \frac{7}{1} *\frac{1}{7}* \frac{3}{5} *\frac{5}{3}=1

Д) \frac{1}{5}*\frac{5}{1}  *2,71=2,71

Е) \frac{7}{3} *\frac{3}{17} *\frac{5}{17} =\frac{7*5}{17*17} =\frac{35}{289}

Покрокове пояснення:

Від перестановки множників - добуток не міняється, тому можемо сміливо відкривати дужки