Від свого будинку до будинку друга Микита їхав на велосипеді 0,8 год зі швидкістю 12 км/год

Зворотний шлях він проїхав автобусом за 0,3 год Знайди швидкість автобуса ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

Ответ:

Швидкість автобуса буде 32 км/год.

Пошаговое объяснение:

Маючи час, та швидкість велосипедиста, знайдемо шлях(відстань),

S=V*t=12*0.8=9.6 км.

На зворотньому шляху автобус проїхав ту саму відстань, тому V=S/t=9.6/0.3=32