Яке число треба підставити замість а, щоб коренем рівняння 10х + a = 375 було число 25? А) 35; Б)

125; В) 75; Г)40.

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Мария.

Ответ: Б) 125

Пошаговое объяснение:

10х + a = 375

підставимо х = 25  тоді маємо  

10*25 + а =375

а = 375 - 250

а = 125