Яке число треба підставити замість а, щоб коренем рівняння: 1) (х+а)-7=42 було число 22; 2)

(а-х)+4=15 було число 3?

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунов Иван.
(22 + а) - 7 = 42                  (х + 27) - 7 = 42
22 + а = 42 + 7                    х + 27 = 42 + 7
22 + а = 49                          х + 27 = 49
а = 49 - 22                           х = 49 - 27
а = 27                                  х = 22 - корень уравнения при а = 27

(а - 3) + 4 = 15                    (14 - х) + 4 = 15 
а - 3 = 15 - 4                        14 - х = 15 - 4    
а - 3 = 11                             14 - х = 11
а = 11 + 3                             х = 14 - 11
а = 14                                   х = 3 - корень уравнения при а = 14