У бібліотеці на 1 полиці 57 книжок,а на іншій 52 кижки.З 1 полиці взяли 9 книжок,а з другоЇ 7

кижок.Скільки всього книжок залишилось на полиці.

Ответы на вопрос

Отвечает Gorshkov Nikita.

Ответ:

Пошаговое объяснение:на 1 полці 48, а на другій 45 книжок. А всього на першій та другій 93 книжок

(57-9 =48, 52-7=45, 48+45=93 книжок)