Фермер виростив врожай: 200 динь з середньою масою плоду 2 кг, 150 кавунів із середньою масою плоду

6 кг і 100 гарбузів із середньою масою плоду 5 кг. Яка середня маса одного плоду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Obvintsev Sema.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

Всего плодов 200+150+100=450

Общая масса 200*2+150*6+100*5=400+900+500=1800 кг

1800/450=4кг средняя масса