5. Складіть рівняння до задачі. До їдальні завезли 156 кг кавунів і динь. Динь було в 5 разів

менше, ніж кавунів. Скільки кілограмів динь i кавунiв завезли до їдальнi? (кiлькiсть динь позначте через х кг.) Х A =156 Б x+5х-156 B 5x-x=156 5 = I 5x=156

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Кавуни=5х

Дині=х

Рівняння:

5х+х=156

6х=156

х=156:6

х=26

Кавуни=5*26=130

Дині=26

Відповідь: х+5х=156

Отвечает Соколов Даня.

Ответ:

Б)

Пошаговое объяснение:

Было дынь = х кг

Было арбузов = 5х кг

Всего = 156 кг

х + 5х = 156