Знайди сторону прямокутника якщо його площа дорівнює 16/5 см² а одна із сторін 2/5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 8 см

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює :S=a*b, звідси  друга сторона дорівнює:

b=S/a =16/5:2/5=16/5*5/2= 8 см