до магазину завезли 150 кг фруктів. маса яблук становить 2/5 маса груш - 25% а решта сливи. скільки

слив було завезено до магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Света.

Ответ:

52,5кг

Пошаговое объяснение:

Яблоко: 150*2/5=60кг

Груша: 150*25/100=37,5кг

Слива: 100-60-37,5=52,5кг