Для дитячого свята в цукерні купили 28порцій морозива по 6 грн,3кг цукерок по 54 грн і 4 торти по

75грн.Скільки грошей заплатили за всю покупку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яшин Кирилл.

Ответ:

630

Пошаговое объяснение:28*6=168(грн)-купили морозива.3*54=162(грн)-купили цукерок.4*75=300.168+162+300=630(грн)-заплатили за всю покупку

Отвечает Боднар Анастасія.
1)28•6=168(грн)—морозиво
2)54•3=162(грн)—цукерки
3)75•4=300(грн)—торти
4)168+162+300=630(грн)—всього заплатили
Відповідь: за всю покупку заплатили заплатили 630 грн