кравчиня видризала вид рулону тканини спочатку 14м а потим ще 12 м скильки всього метрив тканини

видризала кравчиня вид рулону

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Ангелина.
Элементарно:
14+12=26
Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

14м+12м=26(м)-всього тканини вiдрiзала кравчиня.